93-weplay-esports-organizue-ofitsiynu-ukrainomovnu-translyatsiyu-weplay-animajor-z-dota-2-za-pidtrimki-federatsii-kibersportu-ukraini
Новини

WePlay Esports організує офіційну україномовну трансляцію WePlay AniMajor з Dota 2 за підтримки Федерації кіберспорту України

WePlay Esports організує офіційну україномовну трансляцію WePlay AniMajor з Dota 2 за підтримки Федерації кіберспорту України. Протягом всього турніру для вас працюватимуть українські таланти, серед яких також й таланти UESF. Стежити за матчами можна на офіційних україномовних Twitch-каналах WePlay Esports:


WePlay AniMajor – чемпіонат світу з Dota 2, який пройде у Києві з 2 по 13 червня 2021 року. Місцем проведення є кіберспортивна арена WePlay Esports Arena Kyiv. В рамках змагання буде розіграно $500 000 призового фонду і безліч DPC-балів. Детальніше про змагання можна дізнатися за цим посиланням.


WePlay AniMajor Teaser. Відео: WePlay Esports

Голова правління Федерації кіберспорту України Іван Данішевський

«Розвиток україномовних трансляцій є однією з основних задач всіх гравців ринку. Аудиторію треба поступово привчати до якісного контенту українською мовою, а також популяризувати й виховувати нові таланти з України.

Даний кейс, як і кіберспорт в цілому, повинен стати важливим інструментом для популяризації української мови серед молоді та українських коментаторів, що може підштовхнути їх до вдосконалення своїх знань в рідній мові.

У майбутньому, завдяки спільним зусиллям з нашими партнерами в особі WePlay Esports і інших компаній, ми плануємо проведення безлічі цікавих національних і міжнародних заходів, що стане додатковим стимулом для створення якісного україномовного контенту» – говорить голова правління Федерації кіберспорту України Іван Данішевський.

Олексій «уХо» Малецький, талант WePlay Esports і ведучий україномовної панелі WePay AniMajor. Фото: WePlay Esports

«Я впевнений, що нам із колегами, кіберспортивними коментаторами й аналітиками, вдасться створити якісний контент і приємну картинку для глядачів WePlay AniMajor. Віримо, що наша харизма, фан, крутецькі декорації на івенті зможуть довести аудиторії, що україномовна трансляція може бути цікавою! 

Так сталося, що українська мова в кіберспорті трішки недооцінена, але WePlay Esports робить все, щоб виправити цю ситуацію та підтримує генерацію україномовного контенту в індустрії. Попередні турніри WePlay Esports доводять це: WePlay! Tug of War: Mad Moon, WePlay! Bukovel Minor – на цих івентах була організована україномовна трансляція.

На мою думку, проводити україномовні трансляції – вкрай важливо. Адже ми живемо в Україні, WePlay Esports зародився в Україні, як і UESF, в партнерстві з якою ми проводимо україномовну трансляцію WePlay AniMajor. Хто, як не ми, повинен розвивати і популяризувати українську мову в кіберспорті?» – говорить Олексій «уХо» Малецький, талант WePlay Esports і ведучий україномовної панелі WePay AniMajor.

Федерація кіберспорту України та WePlay Esports уклали Меморандум про співпрацю 9 квітня 2021 року. Менш ніж за два місяці спільної роботи ми організували кілька спільних івентів, докладніше про які можна дізнатися на сторінках нашого сайту і в соціальних мережах.

Додавайте сайт UESF в закладки свого браузера, а також підписуйтесь на нас в InstagramFacebook і Telegram, щоб бути в курсі всіх подій. Обов'язково підписуйтесь на Twitch WePlay Esports за посиланнями в анонсі, щоб не пропустити перші матчі WePlay AniMajor з Dota 2: twitch.tv/weplay_ua і twitch.tv/weplay_ua2!