44-maybutne-kibersportu-v-ukraini-uesf-provede-vidkritu-preskonferentsiyu-v-zoom
Новини

Майбутнє кіберспорту в Україні: UESF проведе пресконференцію в Zoom

7 вересня ми оголосили про те, що Федерація кіберспорту України домоглася визнання кіберспорту офіційним видом спорту в Україні. Докладніше про цю подію ви можете прочитати в анонсі за цим посиланням.

Завтра, 9 вересня о 19:00, керівництво Федерації кіберспорту України проведе пресконференцію в Zoom для представників ЗМІ, де розкриє питання визнання кіберспорту офіційним видом спорту в країні, а також розповість, що чекає індустрію в майбутньому.

Подивитися пресконференцію і поставити своє запитання можна буде в чаті Zoom-конференції за попередньою акредитацією, написавши нам на пошту [email protected] та вказавши Ваші ПІБ та ЗМІ, який Ви представляєте.

Посилання на конференцію в Zoom буде надіслано ​​всім акредитованим журналістам. При вході в конференцію всім учасникам в обов'язковому порядку необхідно буде вказувати свої ім'я та прізвище.

Спікери пресконференції:

  • Іван Данішевський (глава правління)
  • Артур Єрмолаєв (віце-президент)
  • Антон Маркелов (виконавчий директор)
  • Ед Анохін (операційний директор)


Всі охочі після зможуть подивитися запис конференції на сторінці в Федерації в соціальній мережі Facebook.

Нагадуємо, що початок пресконференції заплановано на 19:00 в середу, 9 вересня. Якщо ви хочете поставити своє питання спікерам, не забудьте написати нам на пошту [email protected] та отримати акредитацію.